Prace widoczne poniżej zostały wystawione na sprzedaż. Zakupu można dokonać za pośrednictwem serwisu Allegro (link w opisie pod zdjęciami) lub poprzez kontakt osobisty, do którego serdecznie zachęcamy gdyż ceny podlegają negocjacji. Istnieje możliwość obejrzenia prac na żywo, w naszej pracowni we Wrocławiu.

Zakupione prace wysyłamy kurierem, dokładnie opakowane i zabezpieczone. Osobiście chętnie dowieziemy je na miejsce w okolicach Wrocławia.

Żółty raj – 80 cm x 75 cm – 500zł

Średniej wielkości obraz o uniwersalnej kolorystyce. Pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz w surowym, industrialnym stylu, jak i do klasycznego wystroju z minionych lat. Obraz wykonany żywicą epoksydową, na płycie o grubości 18 mm. Powierzchnia gładka, lustrzana. Krawędź czarna, wykończona lakierem.

https://allegro.pl/oferta/obraz-z-zywicy-zolty-raj-80×75-cm-8410381867

Ocean w złotym deszczu – 103 cm x 70 cm – 600zł

Turkusowo-błękitny ocean, w trakcie złotej ulewy. Intensywnie złote krople po dotknięciu tafli wody delikatnie się rozpływają. Obraz wykonany żywicą epoksydową, na płycie o grubości 16 mm. Krawędź obrazu złota, wykończona lakierem. Powierzchnia wody gładka, połyskująca, krople o ciekawej, przełamującej strukturze.

https://allegro.pl/oferta/obraz-z-zywicy-ocean-103×70-cm-8434325250

Kolorowy beton – 90 cm x 70 cm – SPRZEDANY

Masy przelewającego się betonu niczym chmury na barwnej mapie synoptycznej. Obraz wykonany żywicą epoksydową na płycie o grubości 16 mm. Krawędź czarna, wykończona lakierem. Powierzchnia obrazu gładka, matowa, a la kamień, uzyskana dzięki długotrwałemu szlifowaniu i polerowaniu.

Na szczycie burzy – 100 cm x 80 cm – SPRZEDANY

Niesamowita burza o fioletowo-turkusowo-miedzianym kolorze, widziana wprost z orbity okołoziemskiej. Tafla obrazu gładka, połyskująca, krawędź czarna, wykończona lakierem. Metoda wykonania żywicą epoksydową.